Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Sprayem po ścianie. Mławski malarz poszukiwany


Naścienna twórczość sprayem to nie jest rzadki widok w miejskim krajobrazie. W kilku miejscach Mławy bez problemu znajdziemy mniej czy bardziej duże i skomplikowane grafiki lub napisy. Czasem nawet niosą one jakiś przekaz. Wyjątkową jednak niefrasobliwością popisuje się jeden z domorosłych malarzy – chuliganów, będący – sądząc po treści napisów – najpewniej fanem Legii Warszawa.  Jego ulubionym miejscem są ściany budynków przy ulicy Broniewskiego i Matejki, a kolorem – kolor czarny.

– To się od dłuższego czasu ciągle powtarza. Zgłaszaliśmy sprawę do dzielnicowego, jak dotąd bez skutku. Przedwczoraj w nocy znów pojawił się napis i to na niedawno odmalowanej i odnowionej ścianie – sygnalizują rozgoryczeni mieszkańcy.

Czy Policji uda się ustalić dane tego wandala, zobaczymy. To jednak wyjątkowo jaskrawy przykład braku szacunku zarówno dla cudzej własności jak i pracy innych i nie można się dziwić oburzeniu mieszkańców.

A swoją drogą może zbyt mało jest (nie ma ich wcale!) Hyde-parków, gdzie na kawałku muru specjalnie do tego przeznaczonego można dać upust swojej elokwencji czy artyzmowi.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

8
KOMENTARZE

avatar
1500
KOLEJARZ
Gość
KOLEJARZ

Tak będzie wyglądać dworzec kolejowy na WÓLCE otwierany z wielką pompą a po ostatnich decyzjach kolejowych będzie czynny od 5 do 17 godz.Pasażerowie bedą skazani oczekując na pociąg na dworze a za potrzebą w krzaczki ?Co z małymi dziećmi ?Co na to BURMISTRZ STAROSTWO?

Gfd
Gość
Gfd

Na padlewskiego maluje mur kamienicy od strony żabki
Mówią że niedaleko tego napisu mieszka

trzaskajacy_mroz
Gość
trzaskajacy_mroz

Ten wykolejony i rozpanoszony artysta w pełni zasłużył na całkowitą materialna i karna odpowiedzialność za swoje podłe i rynsztokowe zachowanie.

MyślPrzewodnia
Gość
MyślPrzewodnia

To może przy okazji, by się zająć tymi na zdjęciu zalegającymi śmieciami i samochodami utrudniajacymi dostęp do trafo heh

Mazowsze
Gość
Mazowsze

Na czole sobie nabazgraj debilu. Matce ścianę pomaluj w salonie albo u siebie w łazience bazgraj. Większe kary za wandalskie zachowania zdecydowanie by ukróciły proceder. Kamery pułapki w różnych miastach rozwiązują ten problem.

Picasso
Gość
Picasso

To chyba zorganizowana akcja… W mojej miejscowości kilka dni temu wszystkie przystanki tak ozdobiono Panowie fujarki sobie pomalujcie to chociaż optycznie większe będą, bo na intelekt to żadna laska za wami nie poleci

mlawiaczek
Gość
mlawiaczek

Debil, do utylizacji

Mieszkaniec
Gość
Mieszkaniec

W Podkrajewie też jest jakieś beztalencie które maluje wiatę autobusową i pustostany. Mało zdolny paprak.