Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pierwsza farma fotowoltaiczna w Chorzelach


Na terenie Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chorzelach pobudowana została farma fotowoltaiczna składająca się z bloków paneli o łącznej  mocy 37 kW.

Wesprzyj Bartłomieja
Reklama


Dzięki tej inwestycji, chorzelski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, będzie na swoje potrzeby produkował ekologiczną energię pochodzącą z paneli fotowoltaicznych. Jest to pierwsza w naszym powiecie gmina, której jednostka organizacyjna będzie korzystała z tańszej energii ze  źródeł odnawialnych.

– Inwestycja, która powstała będzie miała pozytywny wpływ na finanse Zakładu, który oszczędności na kosztach energii będzie mógł przeznaczyć na działania na rzecz mieszkańców gminy – informuje UM Chorzele.

źródło: UM Chorzele

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x