Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Bardzo dobry występ młodych zawodników mławskiego klubu karate


Młodzi zawodnicy mławskiego klubu karate bardzo dobrze zaprezentowali się na Noworocznym Turnieju OKKK w Ostrołęce. Tam w zmaganiach udział wzięło ponad 150 karateków z wszystkich sekcji OKKK – Ostrołęki, Myszyńca, Olszewa-Borek, Lelisa, Baranowa, a także sekcje z Pułtuska, Przasnysza, Broku i Mławy. Najmłodsi karatecy zmierzyli się w walkach z cieniem oraz walkach reżyserowanych. Nieco starszych czekały zmagania w kata i kumite.

Sprzedam Piec


Pogratulować trzeba Amelii Kolasińskiej i Małgorzacie Kaszubie drugich miejsc w kategorii kumite oraz Paulinie Góralczyk, Kacprowi Kolasińskiemu, Szymonowi Wolszczakowi a także Kacprowi Dzierzęckiemu za ich trzecie miejsca w kategoriach kumite, kata i walka z cieniem. Brawo!

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x