Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
meblolux

Dachowanie w Rochni [zobacz foto]


Wypadek na trasie Mława – Szreńsk. Na łuku drogi osobowa toyota zjechała do rowu i dachowała. Kierowca auta doznał obrażeń, pomocy medycznej udzielił mu zespół ratownictwa medycznego. Zanim jednak zjawił się zespół ratownictwa medycznego, wzorową postawą wykazał się druh Adam Rutkowski z OSP Kowalewo. Będąc po służbie, akurat przejeżdżał koło zdarzenia. Natychmiast zatrzymał się i jako pierwszy udzielił pomocy poszkodowanemu.  


red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500