Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Awaria systemu sparaliżowała pracę USC


Ogólnopolska awaria systemu „Źródło” sparaliżowała pracę Urzędu Stanu Cywilnego i Wydziału Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Mława.


Od godziny 11:00 w  środę 22 stycznia br. nie można było dokonać w urzędzie rejestracji urodzeń i zgonów. Nie można także odebrać dowodu osobistego, zameldować się, przemeldować lub wymeldować. Urzędnicy nie mają możliwości wydania odpisów aktów stanu cywilnego oraz żadnych zaświadczeń. Awaria ma zasięg ogólnopolski, a administratorzy systemu nie podają informacji o planowanym czasie rozwiązania problemu. Urząd miasta prosi klientów Urzędu Stanu Cywilnego lub Wydziału Spraw Obywatelskich o wyrozumiałość i przeprasza za niedogodności.

źródło:UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Jan
Jan
1 rok temu

Nihil novi sub sole. To tylko kolejny urok „państwa teoretycznego”.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x