Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Anonimowi kontra Złoci. Czas na ostatnie rozdanie


Przed nami ostatnia runda tegorocznej edycji gminnej ligi futsalu w Morawach. Szansę na mistrzostwo zachowały dwie ekipy, mistrz Gold Team oraz lider Anonimowi Alkoholicy. Na koniec zmagań zmierzą się w bezpośredniej konfrontacji.


W walce o prymat mogli się jeszcze liczyć gracze z Niedzborza. Warunek do spełnienia był jeden – zwycięstwo nad Wiśniewem podczas siódmej serii. Jednak gol wbity przez Michała Cichockiego nie wystarczył. Konkurenci odpowiedzieli trzykrotnie. Do siatki pocelowali Patryk Wierzbicki i dwukrotnie Alan Kaliszewski.

Za to dwójka liderów nie miała problemów z sięgnięciem w sobotę 18 stycznia po komplet punktów. Anonimowi Alkoholicy zrobili to nawet dwukrotnie. Marne Szanse rozbili aż 10:0, natomiast Omedze Team (niedawny pogromca Gold Team) zaaplikowali pół tuzina bramek. Królami polowania okazali się Mateusz Pietruś, Konrad Siemianowski i Krystian Zając. W sumie wyżej wymieniony tercet zaliczył w dwumeczu aż trzynaście trafień.

Zażarta walka toczy się o koronę króla strzelców. Trzech napastników może się pochwalić tuzinem goli. Chodzi o Dawida Bonisławskiego (Omega Team), Mateusza Tatkowskiego (WKS II Niedzbórz) oraz Pawła Pszczółkowskiego (Los Compadres).

Ostatnia runda zostanie rozegrana w sobotę 25 stycznia. Oto zestaw par: Konopki Górka – Omega, WKS Niedzbórz – WKS Niedzbórz 2, Marne Szanse – Konopki Górka, WKS Niedzbórz – Anonimowi Alkoholicy, Wiśniewo – Marne Szanse, Gold Team – Los Compadres, WKS Niedzbórz 2 – Omega, Konopki Górka – Wiśniewo, Gold Team – Anonimowi Alkoholicy.

VII runda: Anonimowi Alkoholicy – Marne Szanse 10:0, Los Compadres – WKS II Niedzbórz 1:8, Omga Team – Anonimowi Alkoholicy 0:6, WKS I Niedzbórz – Wiśniewo 1:3, Konopki Górka – Gold Team 2:6

Zaległy mecz: Los Compadres – Wiśniewo 5:5

Klasyfikacja króla strzelców:

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x