Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Już można zgłaszać udział w X Zlocie Foczek i Morsów


Organizator X Zlotu Foczek i Morsów nad Zalewem Ruda zachęca już do zgłaszania swojego udziału w wydarzeniu.

– Szanowni Państwo w tym roku na X Zlocie Foczek i Morsów Zalew Ruda (22 luty 2020r. godz.12.00) dojdzie do rywalizacji trzech powiatów w ilości morsujących tj.: działdowskiego, mławskiego i ciechanowskiego. Będzie się działo, mobilizujcie się zatem Foczki i Morsy w powiatach. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłujących zimne kąpiele do udziału w X Zlocie FiM, być może dołączą do nas jeszcze inne grupy, stowarzyszenia czy też kluby…. Czekamy na Was! W 2019r wygrała grupa ciechanowska. Jak będzie w tym roku 2020? – wszystko dopiero przed nami – do udziału i rywalizacji zachęca Piotr Olszewski.

Organizatorem zlotu jest Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Iłowie Osadzie, tel. 23 654-10-61.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x