Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Handlował papierosami bez akcyzy na targowisku w Strzegowie


fot. ilustracyjne


Jak podaje mławska policja, funkcjonariusze  Referatu do walki  z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją mławskiej komendy  w dniu 20 stycznia br. na terenie targowiska w miejscowości Strzegowo zatrzymali mężczyznę w wieku 54 lat,  mieszkańca naszego powiatu, który przechowywał wyroby tytoniowe w ilości 42 tysięcy sztuk papierosów nie posiadających polski znaków akcyzy. Wartość rynkową kontrabandy  oszacowano na kwotę ponad 46 tysięcy złotych.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x