Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Radzanów już nie gra. Oldboye na piątkęksp Mława
Reklama

Za sprawą trzeciego z rzędu walkowera, Radzanów został relegowany z rozgrywek Dan-Bud Amatorskiej Ligi Fustalu. Nie ma to żadnego znaczenia dla klasyfikacji. Podczas spotkań ze swoim udziałem nie zdobył ani jednego punktu.

Tym razem na nieobecności radzanowian skorzystał Joker, ale liderem nie został. Na czoło stawki wysunęli się Oldboye 2. Prowadzeni do boju przez dobrze dysponowanych Piotra Króla i Szymona Masiaka (obaj zaliczyli po dublecie) wypunktowali groźną Polonię Iłowo.

Na trzecie miejsce  przebili się strażacy. Prowadzeni przez kapitalnie dysponowanego Piotra Karpińskiego (strzelił oba gole) okazali się lepsi od Zielonego Miasta. Tuż za plecami Straży czają się Oldboye. W konfrontacji z ZTiR-em spisali się na piątkę. Na listę strzelców wpisali się Jakub i Łukasz Wróblewscy, Jarosław Szmyt, Mariusz Walczak i Mariusz Afanasjew.

Marco podzieliło się punktami z Przewieziemy24. Wystepujący w szeregach ostatniej z wymienionych ekip Artur Gawęda zdołał skompletować hat-tricka. Remis padł także w starciu Body Club-u i Fantazji. Celnymi strzałami w tej konfrontacji popisali się Artur Szumacher i Maciej Komorowski.

VI kolejka: Oldboy – ZTiR 5:1, Zielone Miasto – Straż Pożarna 1:2, Marco – Przewieziemy24 3:3, Polonia – Oldboy 2 2:5, Fantazja – Body Club 1:1, Radzanów – Joker 0:3 – walkower.

Klasyfikacja snajperów: 11 – Piotr Karpiński (Straż), 9 – Mateusz Sokół (Marco), Szymon Masiak (Oldboy II), 6 – Artur Gawęda (Przewieziemy24).

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x