Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zderzył się z łosiem i odjechał


fot. ilustracyjne

Wesprzyj Bartłomieja
Reklama


Kierowcy, uwaga na zwierzęta wychodzące na drogi. Taki właśnie przypadek wydarzył się w miniony czwartek wieczorem pod Strzegowem, gdzie na poboczu krajowej „siódemki” znaleziono martwego łosia. Nie było jednak żadnego uszkodzonego pojazdu, jedynie pozostałości powypadkowe.

Najprawdopodobniej łoś miał pecha i wpadł pod ciężarówkę, która przy zderzeniu nie doznała większych uszkodzeń. Nie zawsze jednak taka kraksa kończy się również dla kierowcy pojazdu tak bezboleśnie. Gdy w łosia uderzy samochód osobowy, najczęściej doznaje on bardzo poważnych uszkodzeń, a kierowca bywa poturbowany. W przypadku zdarzenia pod Strzegowem pozostało jedynie uprzątnąć martwe zwierzę.

– Łoś najprawdopodobniej był potrącony przez nieustalony pojazd, Czynności przekazano innym służbom – informuje KPP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x