Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zderzenie czterech aut na Marszałkowskiej


Zderzenie czterech samochodów osobowych w Alei Marszałkowskiej. Z informacji straży pożarnej wynika, że nie ma osób poszkodowanych, ale podróżująca jednym z pojazdów kobieta w ciąży uskarża się na dolegliwości powypadkowe, pomocy medycznej udziela jej zespół ratownictwa medycznego. Do zdarzenia doszło kilka minut po godzinie 14-tej. Miejsce wypadku zabezpiecza jeden zastęp PSP Mława, ruch odbywa się wahadłowo.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500