Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Omega lepsza do mistrzów. Udany wieczór dla Niedzborza


Szósta runda Gminnej Ligi Fustalu w Morawach przyniosła dużą niespodziankę. Niepokonany Gold Team musiał uznać wyższość konkurentów z Omega Team.


Bramkarz obrońców tytułu był szczególnie bezradny wobec poczynań Dawida Bonisławskiego. Napastnik Omegi popisał się aż czterema celnymi strzałami. W sumie w tegorocznej edycji zmagań strzelił już tuzin bramek. Z takim dorobkiem przewodzi zdecydowanie w klasyfikacji strzelców.

Mimo premierowej przegranej w sezonie „złota ekipa” zachowała jeszcze szansę na mistrzostwo. Na kolejną wpadkę jednak nie może sobie już pozwolić.  Łatwo nie będzie, bowiem przed nimi jeszcze spotkania z zespołem Anonimowych Alkoholików. W szóstej serii lider pauzował.

Udany wieczór zanotowały obie ekipy z Niedzborza. WKS II pokonał Marne Szanse, a po hat-tricku skompletowali Mateusz Tatkowski i Tobiasz Jakubowski. Ten sam wyczyn wśród pokonanych stał się udziałem Marka Kowalewskiego. Natomiast WKS I okazał się lepszy od Los Compadres. Autorem jednego trafienia okazał się Hubert Jurkiewicz

VI runda:  WKS II – Marne Szanse 7:4, WKS I – Los Compadres 1:0, Gold Team – Omega Team 2:5, Anonimowi Alkoholicy – pauza, Konopki Górka – Wiśniewo – pauza.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x