Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mławski sztab WOŚP podsumował finał. Wiadomo dokładnie ile zebrano


Znane jest już dokładne podsumowanie 28. Finału WOŚP w sztabie 5574 przy I LO w Mławie. Ostateczna wartość  zbiórki jest rekordowa i zamyka się kwotą 148 301,23 zł.

Największą część tej kwoty zebrali wolontariusze kwestując na ulicach. Do 40 puszek kwestarskich i 6 puszek stacjonarnych trafiło w sumie 103 151, 23 zł. Wspierający wpłacili 8 600 zł na konto, a z licytacji różnych fantów oraz słodkości udało się uzyskać 36 550 zł.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Z bliska
Gość
Z bliska

Czy na prawdę,nie ma nikogo w Mławie, kto by potrafił z wiekszym rozmachem, zorganizowac Wielką Orkiestrę Swiatecznej Pomocy==dobre i to co zosto zebrane, ale to MŁAWIE nie przynosi CHWAŁY, nie ma czym sie chwalic.