Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
meblolux

Drogowcy nie zaspali, ale ulica usłana jest kamieniami


Poranny przymrozek spowodował, że do akcji ruszyli drogowcy, posypując miejskie ulice. Te działania należałoby właściwie tylko pochwalić, jednak jak sygnalizuje nam jeden z czytelników, przyszpitalna ulica Anny Dobrskiej posypana jest zamiast mieszanką piasku i soli, tak grubą frakcją żwiru, że na nawierzchni leży mnóstwo całkiem sporych kamieni. A to już dla kierowców -zwłaszcza samochodów osobowych – sytuacja grożąca uszkodzeniem szyby, czy powłoki lakierniczej pojazdu.

jmj7 czyszczenie kostki brukowej i elewacji Mława i okolice
Reklama


red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500