Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Biuro poselskie Arkadiusza Iwaniaka już otwarte


W czwartek 16 stycznia oficjalnie zostało otwarte biuro poselskie Arkadiusza Iwaniaka, posła Sojuszu Lewicy Demokratycznej z okręgu płocko-ciechanowskiego, obejmującego swoim zasięgiem powiat mławski. Biuro mieści się w narożnym bloku stojącym u zbiegu ulic Warszawskiej i 18. Stycznia, na I piętrze. Z panem posłem będzie się można spotkać, lub umówić na spotkanie w każdy poniedziałek w godzinach 16-18.

Sprzedam Piec


Dla mławskich działaczy SLD data 16 stycznia była też niejako symboliczna, tego dnia przypada 6. rocznica śmierci śp. Jerzego Wiśniewskiego, wieloletniego szefa powiatowych struktur SLD. 

Dokonując otwarcia, poseł Iwaniak zadeklarował chęć współpracy ze wszystkimi siłami lewicowymi w powiecie i zachęcił do korzystania z pomieszczenia. Zadeklarował również współpracę z lokalnymi samorządami.

– Odwiedziliśmy dzisiaj burmistrza Mławy, wójta Wiśniewa, a myślę, że odwiedzimy wszystkich samorządowców, by porozmawiać o problemach i potrzebach, o tym jak ja, jako parlamentarzysta mogę pomóc, bo pewne rzeczy nie mają po prostu barwy politycznej – zapowiedział poseł Iwaniak.

Poseł ustanowił Szymona Wyrostka swoim społecznym asystentem i wręczył mu stosowną legitymację. 

Przypomnijmy, w okręgu płocko-ciechanowskim, obejmującym Płock i powiaty: ciechanowski, gostyniński, mławski, płocki, płoński, przasnyski, sierpecki, sochaczewski, żuromiński i żyrardowski  wybieraliśmy 10 posłów. Mandat uzyskało 6 posłów PiS, 2 posłów KO oraz po jednym z SLD i PSL. W Mławie jest już jedno biuro poselskie, prowadzi je poseł Anna Cicholska (PiS).

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
16 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Włodzimierz
Włodzimierz
1 rok temu

Kłania się poprawna polszczyzna. Chyba powinno być „Biuro Arkadiusza Iwaniaka” a nie „Biuro Arkadiusza Iwaniak”,

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Włodzimierz

Czy Panu nie zdarza się czasami zgubić literki po drodze, panie polonisto?
Owszem, trzeba poprawiać, ale można to robić bardziej kulturalnie.

Dymny
Dymny
1 rok temu
Reply to  Włodzimierz

Do Włodzimierz… odmiana nazwisk nie zawsze jest zgodna z gramatyką, dla przykładu niektóre kobiety używają męskiej odmiany nazwiska np. Katarzyna Kowalsky lub Kowalski…

Dziadek z bliska
Dziadek z bliska
1 rok temu

Nareszcie LEWICA sie w Mlawie pokazała, ale czy to sa wszyscy co na zdjęciu, to cos skromnie to wygląda. PANIE POŚLE, czy wśród mlawwskich dzialaczy lewicy nie mogl Pan znaleszc, leoszego kandydata na swego przesdstawiciela, bo wydaje mni się, ze ta kandydatura Pana Wyrostka, raczej nie powiekszy, elektoratu lewicy, a szkoda, poniewaz PLATFORMA w Mlawie spi, to lewica przy wuekszym zaangazowaniu, mogla by byc powazniejsza siła, niz PIS.

Jerzy Jankowski
Jerzy Jankowski
1 rok temu

Dziadek zazdrościsz podpisz się nazwiskiem…

Dziadek z bliska
Dziadek z bliska
1 rok temu

Jankowski==prxyjdzie czas ze się podpiszę, sam mam swoje korzenie w LEWICY, ale dziwi mnie stawianie na tego Pana „dziennikarza”, co on juz w naszym mieście nie robił, tylko że te jego dzialania odnosza mierny skutek, vide portal ktory prowadzi ma znikomo ogladalnosc. Uwazam ze juz lepszym przedstawicielem bylby PAN WALDEMAR BOROWSKI, z tego co wiem to juz emeryt, a wiec czasem do dzialania dysponuję, Gdybym sie podpisal juz teraz, to bys sie mocno zdziwił, dlatego ze spowodowal bym mocne zamieszanie. Ale przyjdzie czas==ze odkryje swe karty.!!! A wiec bodź cierpliwy.!!!

Jurek Jankowski
Jurek Jankowski
1 rok temu

Będę cierpliwy i jak nazbierasz odwagi, to ocenimy Twoje dokonania i sukcesy, jeśli są tak bogate jak Twoje umiejętności krytyki, zawiści i znajomości ortografii to sądzę, że powinieneś startować na burmistrza miasta lub na radnego…

dziadek z bliska
dziadek z bliska
1 rok temu

Jurek Jankowski—moje dokonani i sukcesy już dawno zostały docenione, możesz nie pamiętać, bo byłeś jeszcze w przedszkolu—-mym dokonaniom sukcesom, nigdy nie dorównasz, jak ja byłem RADNYM TO CIEBIE NIE BYŁO NA ŚWIECIE.

Juerk Jankowski
Juerk Jankowski
1 rok temu

Wow jestem pod wrażeniem… i tu też byś się zdziwił, bo myślisz, że masz przed sobą g…a, a po za tym ciekawie się odsłoniłeś z radnym… więc jak jesteś taki aktywny to powalcz o przewodnictwo w SLD, ale sądzę że poprzedni przewodniczący Cie nie potrzebował…

xawery
xawery
1 rok temu

sam już nie wiem UCZNIU Jaknkowski, ,ja nie twierdze że jesteś głupkiem to Twoja ocena o samym sobie, dobrze że jesteś taki szczery, już ci pisałem kiedy ja byłem Radnym, / to było jeszcze woj. WARSZAWSKIE, A SIEDZIBA RADY BYŁA PRZY UL FILTROWEJ W WARSZAWIE / i WTEDY NIE PŁACONO RADNYM PO 2,000,- działałem aktywnie, społecznie w naszym mieście to ciebie nie było na świecie, a jeśli byłeś to pewnie biegałeś boso za orkiestrą, a teraz to już nie te lata aby ubiegać się o jakiekolwiek stanowiska, tym bardziej w tym pisowskim BURDELU, KTÓRY UWAŻA ŻE PRAWO TO MY. Mam taką nadzieję że dożyję czasów kiedy, przedstawiciele tej DOJNEJ ZMIANY, BĘDĄ SPOGLĄDAĆ NA POLSKĘ ZZA KRAT–bo tylko na to zasługują niszcząc dorobek POLAKÓW.

Jurek Jankowski
Jurek Jankowski
1 rok temu
Reply to  xawery

To ty jesteś xawery czy dziadek z bliska… ale widzę, że dyskusja z Tobą nie ma sensu

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

…i xawery i dziadek z bliska i jeszcze kilka innych jak dzidek czy dziadek itp. 😀 – najciekawsze jest to, że czasami ten pan dyskutuje sam ze sobą.

Jurek Jankowski
Jurek Jankowski
1 rok temu
Reply to  Anonimowo

chyba Ty sam ze sobą… wielki krytyku….kończę dyskusję inszallah

Dziadek z bliska xawery= tak to Ja
Dziadek z bliska xawery= tak to Ja
10 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Anonimowo== jak tak duzo wiesz to wiecej odwagi i tak jak pisze Jankowski, to napisz me nazwisko, i bedzie OKY, a tak to z kim ma dyskutowac jak mam do czynienia z takimi miernotami prymitywnym jak ty czy ten jakmu tam Jankowski.

Czytelniczka
Czytelniczka
1 rok temu

Super! Brawo Lewica! Widać, kto poważnie traktuje swoich wyborców 🙂

Czytelniczka
Czytelniczka
1 rok temu

Super! Brawo Lewica! Widać, kto poważnie traktuje swoich wyborców 🙂

16
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x