Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zmiany w kursowaniu MKM. Zobacz jakie?


Podróżni korzystający z autobusów Mławskiej Komunikacji Miejskiej będą wkrótce się cieszyć dwoma dodatkowymi przystankami na linii nr 4. Na „jedynce” natomiast, w związku z prowadzoną obecnie przebudową ulic Mariackiej, Ordona i Świętej Anny, jeszcze w styczniu zostaną wprowadzone tymczasowe zmiany w rozkładzie jazdy.

Sprzedam Piec


Linia nr 4 zostaje rozbudowana o dwa nowe przystanki autobusowe: po jednym na ul. Moniuszki i na ul. Batorego. Autobusy kursujące na tej linii zaczną jeździć z uwzględnieniem wymienionych przystanków 1 lutego 2020 r.

W związku z pracami na ulicach Mariackiej, Ordona i Świętej Anny, od 21 stycznia 2020 r. autobus linii nr 1 będzie skręcał z ulicy Kopernika w ul. Piłsudskiego, a następnie w ul. Z. Morawskiej i w ul. Kościuszki do ul. Sienkiewicza. Dalszy przebieg trasy nie ulegnie zmianie. Dodatkowo autobusy MKM będą się zatrzymywały na przystankach: ul. Sienkiewicza „park”, ul. Sienkiewicza „Szkoła Muzyczna”, ul. Kościuszki oraz ul. Z. Morawskiej.

Na czas trwania robót zostaną zlikwidowane przystanki na ulicach Zachodniej, Mariackiej (OKM Kościół) oraz przystanek Pasaż OKM. Planowany termin zakończenia robót drogowych i przywrócenia obecnych tras autobusów MKM na linii nr 1 to 30 października 2020 r. Przepraszamy za utrudnienia.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
mławianka
mławianka
1 rok temu

Rozkład MKM-ki powinien być zmieniony już w tej chwili. Drogę zajmuje już sprzęt firmy remontującej, a kierowcy większych samochodów muszą się przepychać w zwolnionym tempie nawet po chodniku, albo czekać na zwolnienie drogi.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x