Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

W hołdzie powstańcom styczniowym


Jak co roku, w rocznicę wybuchu postania styczniowego, tj. 22 stycznia, odbędą się w naszym mieście obchody upamiętniające zryw niepodległościowy z 1863 r. Mławianie okazują w ten sposób pamięć i szacunek poległym bohaterom insurekcji.

Tegoroczne obchody rozpoczną się w środę 22 stycznia o godz. 11:00 w Sali Papieskiej Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej w Mławie wykładem pt. „Powstanie styczniowe – powstańcze marzenia o niepodległości”, który wygłosi pracownik naukowy muzeum Paweł Zakrzewski.

Po wykładzie uczestnicy obchodów przejdą pod kopiec Powstańców Styczniowych u zbiegu ulic Powstańców Styczniowych i Henryka Sienkiewicza, gdzie zostaną złożone kwiaty i zapalone znicze.

Serdecznie zapraszamy! 

źródło: UMM

Udostępnij:
Media Expert Mława
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
Olo
Gość
Olo

Diatryba dla seniorów a my 40 latkowie w pracy

Olo
Gość
Olo

W godzinach pracy, szkoda!!