Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Toruński wysyp rekordów. Lekkoatleci na start


Halowy sezon lekkoatletyczny lekkoatleci mławskiego Zawkrza zainaugurowali w Toruniu. Na tamtejszej Arenie wzięli udział w ogólnopolskich zawodach. Swoje umiejętności zaprezentowało siedmioro młodych reprezentantów naszego klubu.


Forma była wielką niewiadomą, bowiem ostatnie miesiące młodzi zawodnicy spędzili na ciężkiej pracy. Trener Waldemar Łaszczych nie oszczędzał swoich podopiecznych w okresie przygotowawczym.

Najdłuższy dystans podczas toruńskich zmagań pokonała Kaja Chmielewska. Na sześćset metrów uzyskała wynik 1.44.53, ustanawiając nowy rekord życiowy. To nie jedyna „życiówka:” zawkrzan – na 60 metrów rekordowe osiągnięcia zanotowali Konrad Kuciński (7.88) i Szymon Gorlewski (7.89). Natomiast na 200 metrów przyszła „kareta”. Rekord osiągnęli Alan Sadolewski (23.02), Igor Granoszewski (24.82), Kuciński (24.84) oraz Gorlewski (25.57).

Dwukrotnie na bieżnię wybiegła Anna Wtulich (60 i 200 metrów). Natomiast Patryk Bedra z wynikiem 5.74 finiszował na dziesiątym miejscu w konkursie skoku w dal.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x