Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Toruński wysyp rekordów. Lekkoatleci na start


Halowy sezon lekkoatletyczny lekkoatleci mławskiego Zawkrza zainaugurowali w Toruniu. Na tamtejszej Arenie wzięli udział w ogólnopolskich zawodach. Swoje umiejętności zaprezentowało siedmioro młodych reprezentantów naszego klubu.

Sprzedam Piec


Forma była wielką niewiadomą, bowiem ostatnie miesiące młodzi zawodnicy spędzili na ciężkiej pracy. Trener Waldemar Łaszczych nie oszczędzał swoich podopiecznych w okresie przygotowawczym.

Najdłuższy dystans podczas toruńskich zmagań pokonała Kaja Chmielewska. Na sześćset metrów uzyskała wynik 1.44.53, ustanawiając nowy rekord życiowy. To nie jedyna „życiówka:” zawkrzan – na 60 metrów rekordowe osiągnięcia zanotowali Konrad Kuciński (7.88) i Szymon Gorlewski (7.89). Natomiast na 200 metrów przyszła „kareta”. Rekord osiągnęli Alan Sadolewski (23.02), Igor Granoszewski (24.82), Kuciński (24.84) oraz Gorlewski (25.57).

Dwukrotnie na bieżnię wybiegła Anna Wtulich (60 i 200 metrów). Natomiast Patryk Bedra z wynikiem 5.74 finiszował na dziesiątym miejscu w konkursie skoku w dal.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x