Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

W „siódemce” siatkówkę propagował Marcin Prus


Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 w Mławie biorą udział w programie SOS czyli Siatkarskie Ośrodki Szkolne, które realizują program upowszechniania sportu wśród dzieci i młodzieży. Dzięki temu programowi uczniowie  mieli możliwość spotkania z wielokrotnym reprezentantem Polski w piłkę siatkową Panem Marcinem Prusem.

Sprzedam Piec


Podczas tego spotkania siatkarz opowiadał o swojej karierze sportowej, którą rozpoczął w  rodzinnym mieście jako wychowanek SKS Polmos Starogard Gdański. Po skończeniu pierwszej klasy liceum ogólnokształcącego wyjechał do Rzeszowa, aby grać w SMS PZPS Rzeszów. Z Rzeszowa trafił do Mostostalu-Azoty, gdzie grał przez pięć lat. W tym czasie czterokrotnie został mistrzem Polski. W 2002 przeszedł do Gwardii Wrocław jednak z powodu kontuzji nie rozegrał ani jednego spotkania w barwach tego klubu. 15 października 2019 roku otrzymał głosami kibiców nagrodę Siatkarza XXV-lecia ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. W reprezentacji Polski w latach 1997–2001 rozegrał 97 spotkań.

To było niezwykłe doświadczenie i lekcja szacunku, pokory i motywacji, bez której nie można zostać wybitnym sportowcem.

źródło i fot. SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x