Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Technokabel ucieka konkurentom. Na czele bez porażki


Po blisko dwumiesięcznej przerwie do rywalizacji wrócili uczestnicy tegorocznej edycji Powiatowej Ligi Amatorów Siatkówki. Po pierwszej rundzie aż trzy zespoły mogły się pochwalić mianem niepokonanych.


To się zmieniło w sobotnie popołudnie – już w premierowym meczu zadbali o to reprezentanci Technokabla. Zaczęli pojedynek z De Luxe Team nerwowo, w premierowej odsłonie zdołali ugrać zaledwie osiemnaście punktów.

Potem jednak opanowali nerwy. Poprawili swoją grę w każdym elemencie, na co mławianie zareagowali bardzo nerwowo. Zaczęli popełniać proste błędy. To skończyło się fatalnie dla gospodarzy. Przegrali trzy kolejne sety, notując premierową wpadkę w sezonie.

De Luxe szybko wrócił do równowagi, ale o pierwszym miejscu w klasyfikacji generalnej mógł zapomnieć. Tym bardziej, że Technokabel otrzymał kolejne punkty za darmo za walkower z Heinz Glass. Na pocieszenie jest drugi – trzecią Policję ograł pewnie 3:0.

Następna runda odbędzie się w sobotę 8 lutego.

Klasyfikacja generalna: 1. Technokabel Szreńsk 12 pkt., 2. De Luxe Mława 9, 3. Policja Mława, 4. PWSZ Ciechanów 3, 5 Tytani 3, 6. Heinz Glass Działdowo 0.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x