Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Przasnyski szpital ma nową pracownię rezonansu magnetycznego


W poniedziałek 13 stycznia w Szpitalu Powiatowym w Przasnyszu uroczyście otwarto pracownię rezonansu magnetycznego. 

Sprzedam Piec


Zakup rezonansu i dostosowanie szpitalnych pomieszczeń na potrzeby nowej pracowni sfinansowane zostały ze środków budżetu państwa oraz środków własnych powiatu. Władze powiatu miały bardzo mało czasu na realizację tej inwestycji, bowiem umowa na udzielenie dotacji podpisana była w grudniu, a zakończenie prac, których całkowita wartość wyniosła 3,16 mln zł, nastąpiło na koniec roku 2019 roku. Obecnie przasnyski szpital ubiega się o finansowanie badań rezonansowych ze środków Narodowego Funduszu Zdrowia.

źródło i fot.:Urząd Wojewódzki w Warszawie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x