Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Płetwal najlepszy, również w kręgle


W miniony piątek zostały rozegrane ostatnie mecze ligi usługowej w bowling.  Betonmax Marcina Morawskiego bez większych problemów zwyciężył 658 do 532 z firmą Lubas. Dzięki tej wygranej Betonmax miał teoretyczne szanse wskoczyć na trzecie miejsce podium.

Wesprzyj Bartłomieja
Reklama


Tak się jednak nie stało, gdyż Garol Roberta Spłocharskiego wysoko wygrał z Bakstomem 596 do 373 a Firma Eko Sławka Szerszenia uległa mistrzom ubiegłorocznej edycji Barcontrolowi. 586 do 672. Barcontrol  dzięki tej wygranej zdobył II miejsce w tegorocznych rozgrywkach, natomiast Eko zakończyło rywalizację na szóstej pozycji.

Ostatnia kolejka tak się ułożyła, że ostatni mecz był meczem o pierwsze miejsce w którym zagrała drużyna Płetwala znana z zawodów pływackich z Jokerem występującym zazwyczaj w turniejach piłkarskich. Mecz do ostatniej kolejki był bardzo wyrównany, o zwycięstwie zadecydowała ostatnia kolejka w której lepsi okazali się pływacy wygrywając 659 do 612. Płetwal wygrał wszystkie mecze w lidze i tym samym zdobył mistrzostwo VII edycji ligi usługowej. Joker zakończył rywalizacje na trzecim miejscu. Podczas ceremonii wręczenia nagród doszło do bardzo miłej sytuacji , gdyż Joker  honorowo przekazał  swój puchar drużynie Garola.

Indywidualnie najlepszym punktującym został Paweł Koronowski ze średnią 179,8 na drugim miejscu uplasował się Wojtek Czaplicki 169,4 trzecie miejsce zajął Andrzej Śledziński 160,1.

W klasyfikacji żeńskiej  wygrała Ewa Szerszeń średnia 134,7 drugie miejsce podium zajęła Kucmer 132,8 a na trzecim miejscu uplasowała się Agnieszka Goschorska  132,7.

Następna liga która się odbędzie, to liga Urzędowa.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x