Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kenny mistrz parkowania w akcji


fot. LIDL poniedziałek rano

Jak jest w Mławie z miejscami parkingowymi, wie każdy kierowca. Zasadniczo więc parkowanie aut na każdym skrawku wolnego miejsca nie powinno raczej dziwić. Ale uczciwie trzeba przyznać, że są mistrzowie kierownicy, którzy potrafią niejednego wprawić w zdumienie, w tym wypadku umiejętnością parkowania. I wcale nie chodzi tu o znajomość przepisów ruchu drogowego, ale o zwykłą ludzką wyobraźnię. Tu tylko prosimy, naprawdę nie ulegajmy stereotypom, ale jak myślicie, parkowała kobieta czy mężczyzna?

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

14
KOMENTARZE

avatar
1500
Obserwator
Gość
Obserwator

W okolicy Lidla sporo jest mławskiej szlachty, która parkuje praktycznie w drzwiach, bo do miejsc parkingowych za daleko. A miejsca wyznaczone to nie dla nich, bo to nie honor szukać miejsca i parkować tam, gdzie plebs.

Zawodowiec Leon
Gość
Zawodowiec Leon

Przecież tam raczej na 99%, a zwłaszcza po remoncie jest wypoziomowana ta kostka takze wersja o stoczeniu to raczej glupota wieksza niz samo zaparkowanie w taki sposób

Kierowca
Gość
Kierowca

Sugerowalbym parkowanie w nalezytych odległościach między autami. Niektórym wydaje się, że jedno miejsce psrkingowe to zbyt mało i parkują pomiędzy zajmując kolejne miejsce. A uczono nas; parkujmy na szerokość drzwi otwartych a nie skosnie czy na lini dwóch parkingów. Z przykrością przyznam, ze na ogół tak niechlujnie parkują panowie, aż mi wstyd za nich.

Do kierowca
Gość
Do kierowca

Miejsca parkingowe są za małe.
Ich wielkość wyznaczana była w wielu przypadkach kilka lat temu.
Teraz porównaj gabaryty samochodów, których jest coraz więcej a kiedyś. Kiedyś królowały mniejsze samochody damskie ople, renowki itd. Czy nawet fiaty 126p.
Teraz królują szerokie Suvy, bmw jak czołgi, samochody sportowe, które nie zawsze mieszczą się przy sklepowych parkingowych klitkach.
Sam jeżdżę sportową coupe z szerokimi drzwiami i szukam miejsca gdzie zaparkować aby swobodnie wysiąść nie uszkadzając drzwiami innego samochodu

Darek
Gość
Darek

Hamulec ręczny to jedno a skrzynia biegów

Wyobraźnia
Gość
Wyobraźnia

Wyobraźnia… Ciekawe jaka byłaby reakcja komentujących, gdyby samochód się stoczył i kogoś potrącił albo doszło do kolizji z innym samochodem. Na szczęście w tym przypadku tak się nie stało. Hamulec ręczny ważna rzecz.

Cypis
Gość
Cypis

Nie ulegajmu stereotyp ale jak myslicie artykuł pisał meszczyzna czy kobieta ?? Wlasnie troche wyobrazni i analizy sytuacji jezeli nie mamy drygu w tym temacie o ktorym piszemy . Brawo

genek
Gość
genek

burmiszcz muławy przeca kilka dni temu w codzienniku ! przeca zapraszal był do robienia ładnych ujęć i wysyłania do straży miejskiej… i milicja też nadal sienkiewicza / sportowa na chodniku na samym rogu nadal parkują i z zakazu parkowania 10 metrów od skrzyżowania na chodniku se nic nie robiom bo milicja na to zwyczajnie pozwalajom… i dopóki milicja muława pozwala to po chodnikach na sienkiewicza już pędzom elektryczne hulajnogi i lada moment będom nasz spoko tratować bo milicja muława na to pozwala i se przejeżdżajom patrole i nie reagujom… na łamanie praw pieszych na chodnikach na było nie było jednej… Czytaj więcej »

xyz
Gość
xyz

Nie trzeba być biegłym, żeby domyślić się, że z dużym prawdopodobieństwem ktoś nie zaciągnął albo za słabo zaciągnął hamulec ręczny i auto stoczyło się z miejsca parkingowego na uliczkę. Nie wiem, po co te uszczypliwości („jak myślicie, parkowała kobieta czy mężczyzna?”).

z bliska
Gość
z bliska

xyz–myślę że parkował kierowca amator który zapomniał , zostawić samochód na biegu, i dobrze zaciągnąc hamulec ręczny !!!

olka
Gość
olka

może ktoś zwyczajnie nie zaciągnął ręcznego, i samochód się stoczył…

Jmf
Gość
Jmf

Raczej na pewno

mławianka
Gość
mławianka

Tak jest, każdemu zdarza się czegoś zapomnieć. Dobrze, że samochód stoczył się nie uszkadzając innego auta. Co za różnica czy to była kobieta, czy mężczyzna? – nie rozumiem.

Xawery
Gość
Xawery

olka–ale ten samochód ci się stoczył, czyżbyś zapomniała że na postoju samochód zostawia się także na biegu, jednak na prawdę na portalu piszą sami fachowcy.????—dlatego takich bzdur jeszcze nie czytałem.