Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Agresywny pacjent zniszczył sprzęt w przasnyskim szpitalu


W niedzielę 12 stycznia, około godziny 17:00, przasnyska Policja otrzymała zgłoszenie o agresywnym pacjencie, który dokonał zniszczeń sprzętu w jednym z pomieszczeń Szpitala im. dr Wojciecha Oczko w Przasnyszu. O zdarzeniu mundurowych powiadomił jeden z lekarzy przasnyskiego szpitala.

– Pacjent jednego z oddziałów dokonał zniszczenia różnego rodzaju sprzętu i urządzeń w pomieszczeniu dyżurki pielęgniarek. Łączna suma strat, to kwota około 1600 złotych – podaje przasnyska policja.

źródło: KPP Przasnysz

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x