Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

29-latek kierował autem pod wpływem narkotyków


fot.ilustracyjne

Mławscy policjanci zatrzymali kierującego samochodem marki VW Golf, który prowadził samochód, będąc pod wpływem narkotyków. Policjanci znaleźli przy nim także porcję handlową środka odurzającego.

Do zdarzenia doszło w sobotę, o godz. 20.10 w miejscowości Budy Garlińskie (gm. Szydłowo). Podczas kontroli drogowej policjanci użyli testera narkotykowego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, zatrzymany, 29- letni mieszkaniec pow. mławskiego, był pod działaniem środka odurzającego – prawdopodobnie metaamfetaminy. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
Janek
Gość
Janek

I to się nie boi wsiadać za kółko… Jak to się szybko staje bohaterem po zażyciu tego ścierwa. Kary wysokie pieniężne że do końca życia będzie splacal i prawko dozywotno… Się nacpa i prowadzi a potem giną niewinni ludzie.

Adolf
Gość
Adolf

Oj Jaśko Jaśko