Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

35-letnia mławianka i lewe papierosy


Mławscy policjanci referatu do walki z przestępczością gospodarczą, na podstawie prowadzonych ustaleń, ujawnili i zabezpieczyli papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy, warte ponad 27 tysięcy złotych.


Do zdarzenia doszło 10 stycznia o godz. 14.20. Kontrabandę przechowywała 35- letnia mieszkanka Mławy. Policjanci odnaleźli papierosy w mieszkaniu kobiety oraz wynajmowanym przez nią garażu.  Zgodnie przepisami Kodeksu karnego skarbowego, mławiance grozi wysoka kara grzywny. Postępowanie prowadzi Referat do walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją KPP w Mławie.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x