Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy już gra w Mławie


Od strażackiego pokazu ratownictwa drogowego rozpoczął się 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Mławie. To pierwsze wydarzenie w całym, zaplanowanym aż do wieczora cyklu wydarzeń.

Wesprzyj Bartłomieja
Reklama


Na ulicach miasta już od kilku godzin kwestują wolontariusze WOSP. Jak co roku w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego zaplanowane są różne atrakcje, koncerty i pokazy. Tradycyjnie, jest stoisko honorowego krwiodawstwa, można też wykonać różne badania profilaktyczne, m.in.: pomiar cukru, pomiar ciśnienia, EKG, Echo Serca czy USG jamy brzusznej, tętnic szyjnych, tarczycy.

Na scenie wystąpią szkolne zespoły, soliści, zagra także grupa „Starsi” oraz Mławska Orkiestra Dęta. Są do wylicytowania atrakcyjne fanty. Orkiestrę ,można wesprzeć wpłatą na konto: 72 8213 0008 3003 0404 0895 0001 z dopiskiem WOŚP (konto Rady Rodziców przy I LO). Organizatorzy przewidzieli też możliwość płatności kartą

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x