Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Włamanie w biały dzień. Zginęła biżuteria


Trwają czynności mławskiej policji w sprawie włamania do domu przy ul. Anyszki w Mławie. Sprawcy weszli do budynku w ciągu dnia, ukradli biżuterię.

Wesprzyj Bartłomieja
Reklama


Do zdarzenia doszło 9 stycznia. Policję powiadomiono po godz. 18.00. Nieznani sprawcy weszli do domu podważając drzwi balkonowe. Po przeszukaniu pomieszczeń ukradli biżuterię. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Policja ostrzega – do większości włamań dochodzi właśnie w ciągu dnia, a nie jak zwykło się myśleć – nocą. Złodzieje obserwują obyczaje domowników i wykorzystują moment, gdy mieszkańcy są w pracy i szkole. Wchodzą najczęściej przez drzwi wejściowe lub balkonowe. Korzystają także z niezabezpieczonych okien piwnicy lub garażu. Nie ma stuprocentowo pewnej metody na włamywacza, zniechęcająco jednak  zadziałają atestowane zamki w antywłamaniowych drzwiach, alarm czy zainstalowany monitoring. Słaby punkt domu to często niestety drzwi balkonowe. Ich podważenie zajmuje złodziejom kilka sekund. Warto zatem zainwestować w certyfikowane, antywłamaniowe drzwi balkonowe, zamontowane przez fachowców.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x