Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ratowo. Bez prawa jazdy i do tego pijany kierowca małego fiata


Pomimo tak wielu kontroli, są kierowcy którzy nadal decydują się na kierowanie pojazdem, będąc pod wpływem alkoholu. 9 stycznia, o godz. 19.30 w Ratowie (gm. Radzanów), patrol policji zatrzymał kierującego samochodem marki Fiat 126 p. 31-letni  mieszkaniec pow. mławskiego miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Jak się ponadto okazało, nigdy nie posiadał uprawnień do kierowania. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Wesprzyj Bartłomieja
Reklama


Przed nami weekend – policja zapowiada kolejne, wzmożone kontrole stanu trzeźwości kierujących. Tylko podczas jednego dnia policjanci ruchu drogowego skontrolowali ponad 120 kierowców.

Zgodnie z art. 178a. § 1. Kto, znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego, prowadzi pojazd mechaniczny w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

źródło: KPP Mława 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x