Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Budy Garlińskie. Płonie ogromny stóg słomy [zobacz foto]


W miejscowości Budy Garlińskie (gm. Szydłowo) płonie około 400 bel słomy. Jak podaje straż pożarna, do działań gaśniczych zadysponowanych jest 6 zastępów straży pożarnej. W pobliżu miejsca pożaru nie ma zabudowań ani lasu. Właściciel zorganizował ładowarki do przewożenia bel słomy nie objętych pożarem. Działania strażaków utrudnia podmokły teren, na pewno jednak potrwają jeszcze kilka godzin.

Wesprzyj Bartłomieja
Reklama


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

ty pusta kobito,nie masz bladego pojęcia co to znaczy dla rolnika.

Hymel Jadwiga
Hymel Jadwiga
1 rok temu

styrta się pali

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x