Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

W pożarze zginął  65-letni mężczyzna. Policja informuje o przebiegu zdarzenia


Trwają czynności mławskiej policji i prokuratury w sprawie tragicznego pożaru, w którym zginął samotnie mieszkający, 65- letni mławianin. Do zdarzenia doszło 8 stycznia, o godz. 10.00 w bloku na Osiedlu Książąt Mazowieckich w Mławie.

Wesprzyj Bartłomieja
Reklama


– Pierwszy na miejscu pożaru był patrol policji. Spod drzwi wydobywały się gęste kłęby dymu. Policjanci wyważyli drzwi mieszkania. Przedpokój był objęty ogniem. Policjanci weszli do środka używając gaśnicy i koca gaśniczego. Chwilę później na miejsce przyjechała straż pożarna i rozpoczęła akcję gaśniczą – informuje oficer prasowy KPP Mława  asp.szt. Anna Pawłowska.

Policjanci ewakuowali mieszkańców sąsiednich lokali bloku. Podczas akcji gaśniczej, w mieszkaniu odnaleziono ciało 65- letniego mławianina. Mężczyzna mieszkał sam. – Na dzień 10 stycznia zaplanowana jest sekcja zwłok, wtedy znana będzie wstępna przyczyna śmierci – mówi zastępca prokuratora rejonowego Marek Łasicki.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x