Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Czwartkowy wieczór z poezją i Piotrem Olszewskim


Ciechanowski Oddział Stowarzyszenia Autorów Polskich zaprasza na spotkanie autorskie z cyklu „Czwartkowe wieczory z poezją” pt. „Taki jestem”. Gościem wieczoru będzie Piotr Olszewski z Mławy. Organizatorzy zapraszają 16 stycznia o godz. 18:00 do kawiarni W 18 na ulicy Warszawskiej 18 w Ciechanowie. Wstęp wolny.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

avatar
1500
Penech
Gość
Penech

Czy pan panie Xawery lubi kogoś prócz siebie i swojego odbicia?

Xawery
Gość
Xawery

Zainteresowań, mnóstwo, ale czyżby o MORSOWANIU W ZALEWIE NA RUDZE, ten Pan już zapomniał ????

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Bez obaw Xawciu!

Xawery
Gość
Xawery

Anonimowo–chyba mnie nie zrozumiałeś , ja tylko chciałem przypomnieć o następnej profesji tego pana, nie mam żadnych obaw, że kiedyś to zrealizuje, a że pogoda wiosenna, to czka na dobry mróz, i to jest normalne, bo wtedy będą efekty morsowania. ale patrząc na zdjęcia to uważam że ten pan winien występować także w kabarecie.!!!!