Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

VII Memoriał Marka Lewandowskiego za nami


W minioną sobotę odbył się tradycyjnie już w Hali Sportowej w Radzanowie turniej piłki siatkowej służb mundurowych, który jest dedykowany śp. Markowi Lewandowskiemu. Impreza cykliczna, która już po raz siódmy gości na radzanowskim parkiecie zakorzeniła się w  kalendarzu, miejmy nadzieję, że na stałe.


W ostatniej edycji rywalizowało sześć drużyn z różnych komend powiatowych: Straży Pożarnych (Mława, Ciechanów, Gostynin), Policji z Mławy oraz dwie drużyny gościnnie: Zgliczyn Witowy i Raciąż. Każda z przybyłych ekip prezentowała bardzo dobry poziom sportowy, jak na turniej amatorski, co owocowało zaciętymi pojedynkami i emocjami do samego końca turnieju. Losy miejsc na podium rozstrzygnęły się w dopiero w ostatnim spotkaniu. Ostatecznie kolejność wyglądała następująco:

  1. KP PSP Gostynin
  2. Zgliczyn Witowy
  3. Raciąż
  4. KP Policji Mława
  5. KP PSP Mława
  6. KP PSP Ciechanów.

Najlepszym graczem całego turnieju (MVP) wybrany został zawodnik Straży Pożarnej z Gostynina Piotr Czerwiński.

Sportowej rywalizacji i osiągniętych wyników gratulowali drużynom wicestarosta Zbigniew Markiewicz, członek zarządu powiatu  (Dyrektor ZS w Radzanowie) Witold Okumski i przewodniczący Rady Gminy Radzanów  Cezary Jurkiewicz.

Szczególne podziękowania za wszelką pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia należą się współorganizatorowi turnieju st. kapitanowi pożarnictwa p. Jarosławowi Rybickiemu z KP PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x