Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pożar w bloku na Osiedlu Książąt Mazowieckich. W środku znaleziono martwego mężczyznę [zobacz foto]


Trzy zastępy straży pożarnej wyjechały do zgłoszenia o pożarze w jednym z budynków wielorodzinnych na OKM. Na miejscu są również zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Pożar został opanowany, a wewnątrz mieszkania strażacy znaleźli zwłoki mężczyzny. W trakcie działań ewakuowano dwie osoby z sąsiedniego mieszkania. Trwa oddymianie pomieszczeń.


Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon  65-letniego mężczyzny.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x