Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Policja poszukuje matki noworodka znalezionego w sortowni śmieci. Ponowny apel o pomoc


Policjanci z Płońska szukają matki noworodka, którego ciało zostało znalezione 16 grudnia 2019r. rano w płońskiej sortowni śmieci. Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje na ten temat kobiety proszone są o kontakt. Zapewniamy anonimowość.


Zapewniamy anonimowość.Policja ponownie apeluje o przekazywanie wszelkich informacji mogących pomóc w ustaleniu tożsamości kobiety – matki noworodka, którego ciało znalezione zostało 16 grudnia ub. roku przez pracowników sortowni śmieci w Płońsku. Nie wykluczone jest, że może ona pochodzić spoza powiatu płońskiego. Wszelkie spostrzeżenia prosimy kierować pod nr tel. 23 662 15 00, 23 662 15 50 lub dzwoniąc na numer alarmowy 997 i 112. Informacje można także przekazać za pomocą poczty elektronicznej: [email protected], a także bezpośrednio do płońskiej prokuratury.

źródło: KPP Płońsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Xawery
Xawery
2 lata temu

A TAK PRZY OKAZJI TEJ INFORMACJI FAKT ŻE PRZYKREJ—popatrzmy sobie na zakład w PŁOŃSKI i jego tabor do wywozu śmieci– i porównajmy go z mławskim zakładem i jego taborem który jezdzi po naszych ulicach, obdrapany brudny, sam się zastanawiam czy te samochody, po zakończeniu odbioru śmieci są myte /wątpię/

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Xawery

Kto by je mył, przecież one są wizytówką tego zakładu: śmieci brudne, to samochody też

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x