Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Miączyn zatrzymał lidera. Dziki Koty szaleją


Przerwa świąteczno-noworoczna wyraźnie wybiła z rytmu lidera szreńskiej ligi fustalu. Czerwone Diabły nie były tak skuteczne w pojedynku przeciwko Miączynowi Dużemu, jak w poprzednich spotkaniach. Skończyło się na pierwszej porażce w sezonie.


Na nic się zdały celne trafienia Dariusza Petrykowskiego i Mateusza Barańskiego. Rywale mieli w swoich szeregach doświadczony, a przede wszystkim skuteczny tercet. Tobiasz Prusiński, Ariel Dobosz i Przemysław Gralewicz przeważyli szalę na stronę swojej ekipy.

Wpadka sprawiła, że Czerwone Diabły spadły w tabeli aż na trzecie miejsce. Zostali wyprzedzeni nie tylko przez sobotnich pogromców. Dzikie Koty nie dały żadnych szans Szarańczy – m.in. pięciokrotnie do siatki pocelował Mariusz Siemianowski.

Z pierwszego zwycięstwa cieszyli się reprezentanci Szreńsk Team. Prym w rywalizacji przeciwko konkurentom z Mdzewa wiódł Radosław Pisarkiewicz. Finiszował z dubletem na koncie.

Czwarta kolejka odbędzie się w sobotę 11 stycznia.

II kolejka: Miączyn Duży – Czerwone Diabły 3:2, Dzikie Koty – Szarańcza Team 7:1, Mdzewo Team – Szreńsk Team 1:4

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x