Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Finał WOŚP w Mławie już niedzielę. Co się podzieje?


12 stycznia 2020 r. w hali sportowej I LO w Mławie odbędzie się 28. Finał WOŚP. W tym roku zbieramy pieniądze „Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej”. Jak co roku zaplanowane są przeróżne atrakcje dla uczestników i wspierających akcję.

Organizatorem mławskiego finału jest Sztab 5574, którego szefem jest Anna Brzozowska a wolontariuszami Samorząd Uczniowski przy I LO w Mławie, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Miejski Dom Kultury, Mławska Hala Sportowa, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, SPZOZ Mława, Ochotnicza Straż Pożarna, Stowarzyszenie „WYSPIANUM”.

– W realizację tego przedsięwzięcia angażujemy własne siły i środki, ale liczymy także na hojność mieszkańców Mławy. Mamy już wiele sygnałów wsparcia od włodarzy naszego miasta, instytucji, lokalnych przedsiębiorców, właścicieli zakładów usługowych, sklepów, hurtowni – mówi Anna Brzozowska.

Akcję uświetnią występy mławskich artystów, Grupy Rekonstrukcji Historycznej Ludności Cywilnej Mława, zespołów muzycznych, tanecznych, solistów z przedszkoli i szkół mławskich oraz imprezy towarzyszące np.: turniej halowej piłki nożnej, trening Taekwondo, strażacki pokaz ratownictwa drogowego i pokaz pierwszej pomocy, DKMS, krwiodawstwo, badania profilaktyczne i diagnostyka niektórych schorzeń.  Znajdą się również atrakcje dla najmłodszych takie jak: dmuchane zjeżdżalnie, wata cukrowa i popcorn, fotolustro, loteria zabawek, warkoczyki, marcepanowe serca WOŚP, gry i zabawy.

– Wierzymy, że Mławianie i okoliczni mieszkańcy licznie zagoszczą na finale w hali sportowej I LO i ofiarują datki na ten szczytny cel, z przekonaniem, że dar serca stanowi o naszej wartości – dodaje szefowa sztabu.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

5
KOMENTARZE

avatar
1500
Antek
Gość
Antek

O ktorej odbedzie sie krwiodactwo

halo
Gość
halo

Wszystko za pieniądze z budżetu miejskiego ? Czyli strzyżenie baranów dalej w modzie.

miki
Gość
miki

coś więcej o turnieju piłki nożnej na MHS, jest dla dzieci czy dla dorosłych, może coś więcej szczegółów

Edward
Gość
Edward

Nie lepiej zadzwonić na MHS?

Xawery
Gość
Xawery

Szanowny Panie Edwardzie, ja nie mam przyjemnosci dzwonic do MHS, i rozmawiac z zieciem bylego Burmistrza Antczaka, a miki ma rację portal jesli zamieszcza informację to powinien pidac wiecej szczegółów imprezy