Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Finał WOŚP w Mławie już niedzielę. Co się podzieje?


12 stycznia 2020 r. w hali sportowej I LO w Mławie odbędzie się 28. Finał WOŚP. W tym roku zbieramy pieniądze „Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej”. Jak co roku zaplanowane są przeróżne atrakcje dla uczestników i wspierających akcję.

Wesprzyj Bartłomieja
Reklama


Organizatorem mławskiego finału jest Sztab 5574, którego szefem jest Anna Brzozowska a wolontariuszami Samorząd Uczniowski przy I LO w Mławie, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Miejski Dom Kultury, Mławska Hala Sportowa, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, SPZOZ Mława, Ochotnicza Straż Pożarna, Stowarzyszenie „WYSPIANUM”.

– W realizację tego przedsięwzięcia angażujemy własne siły i środki, ale liczymy także na hojność mieszkańców Mławy. Mamy już wiele sygnałów wsparcia od włodarzy naszego miasta, instytucji, lokalnych przedsiębiorców, właścicieli zakładów usługowych, sklepów, hurtowni – mówi Anna Brzozowska.

Akcję uświetnią występy mławskich artystów, Grupy Rekonstrukcji Historycznej Ludności Cywilnej Mława, zespołów muzycznych, tanecznych, solistów z przedszkoli i szkół mławskich oraz imprezy towarzyszące np.: turniej halowej piłki nożnej, trening Taekwondo, strażacki pokaz ratownictwa drogowego i pokaz pierwszej pomocy, DKMS, krwiodawstwo, badania profilaktyczne i diagnostyka niektórych schorzeń.  Znajdą się również atrakcje dla najmłodszych takie jak: dmuchane zjeżdżalnie, wata cukrowa i popcorn, fotolustro, loteria zabawek, warkoczyki, marcepanowe serca WOŚP, gry i zabawy.

– Wierzymy, że Mławianie i okoliczni mieszkańcy licznie zagoszczą na finale w hali sportowej I LO i ofiarują datki na ten szczytny cel, z przekonaniem, że dar serca stanowi o naszej wartości – dodaje szefowa sztabu.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Antek
Antek
1 rok temu

O ktorej odbedzie sie krwiodactwo

halo
halo
1 rok temu

Wszystko za pieniądze z budżetu miejskiego ? Czyli strzyżenie baranów dalej w modzie.

miki
miki
1 rok temu

coś więcej o turnieju piłki nożnej na MHS, jest dla dzieci czy dla dorosłych, może coś więcej szczegółów

Edward
Edward
1 rok temu
Reply to  miki

Nie lepiej zadzwonić na MHS?

Xawery
Xawery
1 rok temu
Reply to  Edward

Szanowny Panie Edwardzie, ja nie mam przyjemnosci dzwonic do MHS, i rozmawiac z zieciem bylego Burmistrza Antczaka, a miki ma rację portal jesli zamieszcza informację to powinien pidac wiecej szczegółów imprezy

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x