Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Trwa plebiscyt „Najpopularniejszy Dzielnicowy roku 2019″. Każdy może głosować


Na terenie garnizonu mazowieckiego trwa XI edycja konkursu „Najpopularniejszy Dzielnicowy”. W Mławie, o to zaszczytne miano rywalizuje 17 dzielnicowych z terenu miasta i gmin powiatu. Popularność dzielnicowego to jedno z najważniejszych kryteriów oceny jego współpracy z mieszkańcami. Już po raz kolejny, na terenie pow. mławskiego, główną formą konkursu jest plebiscyt internetowy.


Miano „Najpopularniejszego dzielnicowego”, zgodnie z regulaminem  może zdobyć tylko dwóch funkcjonariuszy- pełniących służbę terenie miasta Mława oraz terenie gminnym.  Jeśli znasz swojego dzielnicowego i jesteś zdania, że jego praca jest wzorem dla innych i zasługuje na wyróżnienie, zagłosuj w plebiscycie internetowym:

Zaznaczając polubienie przy zdjęciu dzielnicowego na stronie Facebook Policja Mława lub wysyłając e-mail z imieniem i nazwiskiem dzielnicowego na adres: [email protected],

Organizatorzy przewidzieli także glosowanie tradycyjną metodą – za pomocą ankiety. Wystarczy odwiedzić budynek mławskiej komendy Policji i w okienku recepcji odebrać formularz ankiety, w którym, poza wskazaniem nazwiska najlepszego dzielnicowego, możemy przekazać swoje uwagi na temat bezpieczeństwa lokalnego. Urna do głosowania znajduje się w pomieszczeniu poczekalni KPP w Mławie. Ankiety nie można nigdzie pobrać ani jej wydrukować. Głosowanie odbywa się tylko na oryginalnych formularzach, przygotowanych przez organizatora.

Konkurs potrwa do końca stycznia. Kryterium oceny, będą głosy oddane przez internautów – w formie „lajków” lub wiadomości przesłanej mailowo oraz wypełnione ankiety.

 
Nazwiska i rejony dzielnicowych udostępnione są w poczekalni KPP w Mławie oraz na stronie internetowej KPP w Mławie http://www.mazowiecka.policja.gov.pl/wml w zakładce TWÓJ DZIELNICOWY.  Profil facebook Policja Mława znajdziecie pod linkiem https://www.facebook.com/policjamlawa/
Regulamin konkursu znajdziecie na naszej stronie internetowej. Konkurs zostanie rozstrzygnięty do 12 lutego 2019 roku. Zapraszamy do głosowania. Zachęcamy także do korzystania z bezpłatnej aplikacji Moja Komenda – ułatwiającej kontakt z dzielnicowym.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x