Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Znalazła portfel z pieniędzmi. Odniosła go na policję


fot. ilustracyjne

Wzorową postawą wykazała się mieszkanka powiatu ciechanowskiego, która znalazła na parkingu portfel i przekazała go policjantom. Tym sposobem prawowity właściciel odzyskał blisko 1700 złotych.

W czwartek, do ciechanowskiej Komendy Policji zgłosiła się kobieta, która oświadczyła, że na parkingu przy jednym ze sklepów na ul. 17 Stycznia, znalazła portfel. W środku znajdowała się gotówka w kwocie blisko 1700 złotych oraz dokumenty. Kobieta podniosła znalezisko i zaniosła je do Komendy Policji.

Policjanci bardzo szybko powiadomili właściciela zagubionej kwoty, który po kilku minutach przyjechał do Komendy. Tym sposobem pieniądze wróciły do prawowitego właściciela.

źródło: KPP Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Obserwator
Gość
Obserwator

A zaleźne było?