Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Na chwilę zostawił auto na chodzie i poszedł na zakupy. Zdziwił się po powrocie


Zgodnie z powiedzeniem, że okazja czyni złodzieja, pozostawienie auta z pracującym silnikiem i kluczykiem w stacyjce to nie najlepszy pomysł. A tak właśnie postąpił jeden z mieszkańców Przasnysza, który wieczorem 30 grudnia pozostawił na przysklepowym parkingu samochód z włączonym silnikiem i udał się na zakupy. Po powrocie auta już nie zastał, skradzionego pojazdu szuka teraz policja.

– Na ul. Aleja Wojska Polskiego w Przasnyszu, nieznany sprawca dokonał kradzieży samochodu osobowego marki BMW, który został pozostawiony na parkingu przed sklepem z włączonym silnikiem przez kierującego. Zgłaszający wartość utraconego samochodu wycenił na kwotę 7 tyś. złotych – czytamy w komunikacie przasnyskiej policji.

źródło: KPP Przasnysz

Udostępnij:
Media Expert Mława
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Jacek
Gość
Jacek

Kierowco puknij się w głowę kto po te czasy tak robi