Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Miasto szuka chętnych do pobytu w dziennym Domu Seniora


Od jutra rozpocznie się i potrwa do 17 stycznia rekrutacja osób pragnących skorzystać z usług nowo utworzonej miejskiej placówki dla seniorów. Dom seniora będzie dostępny przez cały rok w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 16.30 z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.


Pensjonariuszami mogą zostać osoby, które są mieszkańcami Mławy, nieaktywni zawodowo w wieku powyżej 60. roku życia. Pierwszeństwo przy naborze będą miały osoby samotne lub samotnie zamieszkujące oraz te o niskich dochodach.

Chętni mogą się zgłaszać  do siedziby Dziennego Domu Seniora w Mławie przy ul. Sienkiewicza 15/13, lub kancelarii Urzędu Miasta Mława po stosowne wnioski. Dokumenty są też dostępne na stronie internetowej Miasta Mława.

Pobyt w Dziennym Domu „Senior+” dla osób spełniających kryteria dochodowe wynikające z ustawy o pomocy społecznej jest bezpłatny. Dla osób, których dochód przekracza kryteria dochodowe ustawy o pomocy społecznej, wysokość opłaty uzależniona jest od sytuacji dochodowej i rodzinnej.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x