Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dachowanie koło Wróblewa [zobacz foto]


Według wstępnych informacji straży pożarnej, dzisiaj kilka minut przed godziną dziesiątą na drodze powiatowej relacji Mława – Radzanów osobowe auto wpadło w poślizg i wywróciło się na dach. Autem kierowała kobieta, która samodzielnie opuściła pojazd jeszcze przed przybyciem jednostek straży. Do zdarzenia wyjechały dwa zastępy PSP z Mławy oraz zastęp OSP z Radzanowa. Jak ostrzega straż pożarna na drodze jest bardzo ślisko!

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
fiki
Gość
fiki

sprzedam opla, bezwypadkowy!!!