Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Gliwice szczęśliwe dla Jaworskiego. Podwójne srebro


Niezwykle pracowity grudzień za Pawłem Jaworskim. Reprezentant mławskiej Husarii rywalizował na dwóch prestiżowych zawodach. Za każdym razem zdołał wywalczyć srebrny medal.


Skala trudności była tym większa, że imprezy odbyły się w ciągu jednego weekendu. Obie dzieliło zaledwie kilkanaście godzin – na szczęście za każdym razem areną zmagań były Gliwice. Odchodził czas potrzebny na dojazd. Można było szybko przystąpić do regeneracji nadwątlonych sił.

Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania. W sobotę 14 grudnia mławianin wywalczył srebro na Polish Open (formuła GI – zawodnicy ubrani byli w kimona). Natomiast dobę później powtórzył ten wynik w mistrzostwach Europy w jiu-jitsu. W imponującym stylu doszedł do finału (wygrał wszystkie walki przez czasem). Walka okazała się zacięta. Ostatecznie musiał ustąpić pola rywalowi z kadry Polski.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x