Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dwóch nietrzeźwych kierujących, dwa uszkodzone samochody oraz ponad 190 kontroli stanu trzeźwości


Mławscy policjanci podsumowali sylwestrową noc na terenie powiatu mławskiego. Bilans to dwóch nietrzeźwych kierujących, dwa uszkodzone samochody oraz ponad 190 kontroli stanu trzeźwości kierujących. Nie odnotowano żadnego niebezpiecznego wypadku lub zakłócania ładu i porządku publicznego.

Wesprzyj Bartłomieja
Reklama


W miejscowości Parcele Łomskie, około godz. 1.00 w nocy, kierująca samochodem marki Skoda Fabia, straciła panowanie nad pojazdem i zjechała z drogi na pole. Prawdopodobnie w wyniku przegrzania silnika, samochód zaczął się palić. Siedzącą za kierownicą kobietę, uratował przypadkowy świadek, który wyciągnął ją z samochodu i powiadomił służby ratunkowe. Samochód spłonął. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 35-letnia mieszkanka pow. mławskiego była nietrzeźwa. Pobrano od niej krew do badania na zawartość alkoholu. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

W Mławie, na ul. Pileckiego, o godz. 1:45 interweniujący patrol ruchu drogowego zatrzymał kierującego samochodem marki Audi A4.   28- letni mieszkaniec pow. żuromińskiego, miał w organizmie ponad 2,80 promila alkoholu. Mężczyźnie odebrano prawo jazdy. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

W sylwestrową noc policja odnotowała dwa zdarzenia dotyczące uszkodzenia samochodów. Na ul. Smolarnia w Mławie, uszkodzono samochód marki Ford Fiesta. Sprawca, którym okazał się 20-letni mławianin,  wyrwał lusterka zewnętrzne oraz porysował lakier auta. Został zatrzymany, trwają czynności w tej sprawie.

Drugie zdarzenie, dotyczące uszkodzenia samochodu, odnotowano w Starej Otoczni. Nieznany sprawca zarysował lakier na drzwiach, błotnikach oraz klapie bagażnika samochodu marki VW Passat.  Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Podczas sylwestrowej nocy mławska policja interweniowała 20 razy na terenie całego powiatu. Interwencje dotyczyły najczęściej awantur domowych oraz zakłócania ciszy nocnej. Policjanci interweniowali także wobec osób nietrzeźwych, leżących na chodniku lub klatce schodowej. Przez całą sylwestrową noc nie odnotowano żadnego wypadku drogowego ani poważniejszych zakłóceń ładu i porządku publicznego.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x