Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Parcele Łomskie. Auto wypadło z drogi i stanęło w płomieniach [zobacz foto]


Nie dla wszystkich Nowy Rok zaczął się szczęśliwie. 1 stycznia kilka minut przed godziną drugą, strażacy wyjechali do zgłoszenia o pożarze samochodu osobowego w Parcelach Łomskich (gm. Lipowiec Kościelny).

Wesprzyj Bartłomieja
Reklama


Na miejscu okazało się, że kierująca samochodem osobowym marki Skoda kobieta – jak na razie z niewiadomych przyczyn – zjechała z drogi i przejechała kilkadziesiąt metrów polem. Potem auto uległo zapaleniu, ale kobieta opuściła pojazd jeszcze przed przybyciem straży pożarnej. Tu pierwszej pomocy przedmedycznej udzielili jej strażacy, a potem przekazali zespołowi ratownictwa medycznego, który przewiózł ją do szpitala.  Obecna na miejscu policja ustala okoliczności zdarzenia, badać będzie też czy kierująca była trzeźwa. Działania ratowniczo-gaśnicze na miejscu prowadziły dwa zastępy JRG Mława oraz zastęp OSP z Turzy Małej.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x