Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Gdzie można powitać Nowy Rok pod chmurką?


Większość samorządów zarówno naszego powiatu, jak i okolicznych miast nie organizuje otwartego przywitania Nowego Roku. W naszym powiecie wyjątkiem jest gmina Strzegowo, która już tradycyjnie zaprasza od godziny 23:00 do Kantoru Młyńskiego. Sylwestra spędzić w sposób zorganizowany pod chmurką można jednak w Przasnyszu – już od godziny 22:00 i w Sierpcu (godzina 0:00 pokaz sztucznych ogni) oraz w Glinojecku (od godz. 23:00).


Nie czekając jednak na imprezy zorganizowane, zawsze możemy też Nowy Rok przywitać w gronie przyjaciół i znajomych.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
gosc
gosc
3 lata temu

Jak zwykle w Mlawie nikt niema pomyslow na organizacje spedzenia sylwestrowej nocy w rynku obok MDK

Prezes miasta
Prezes miasta
3 lata temu
Reply to  gosc

Sylwestry na placach i w parkach to imprezy dla patologii i żulerii tak jak wszelkie kasztelany organizowane latem. Masa pijaków rozglądających się na boki komu by tu przypier… Bardzo dobra decyzja władz miasta, że nie kładą pożywki dla patologii i nie organizują tych szemranych wydarzeń bo później tylko problemy, policja, karetki, ostre dyżury i inne polskie ułańskie historie.

Anonimowo
Anonimowo
3 lata temu
Reply to  Prezes miasta

No proszę, odezwał się ten z mławskiej elity gardzący ludźmi. Pewnie pół Mławy, to jaśnie pana pana patologia i „żuleria”, bo jaśnie pana stać na wszystko. Prezes miasta – 😀 wyjdź spod kapcia najpierw prezesie

Mlawianka.
Mlawianka.
3 lata temu
Reply to  Anonimowo

Niestety-przykra ale prawda.Mlawa sie powoli stacza,ale kto w niej zostaje nawet tego nie zauwaza.Dla Mlawian normalne jest ze wszyscy chleja pod sklepami,ze melina na melinie,ze cpuny chodza po ulicach a malolaty mysla,ze sa pepkiem swiata.Zalosne.

Anonim
Anonim
3 lata temu
Reply to  Mlawianka.

Powiedz Mławianko, w którym małym miasteczku jest inaczej z menelami, wszędzie to samo. W dużych miastach menele są mniej zauważalni, a wśród małych społeczności to jak na wielkiej, płaskiej równinie widać każdy krzaczek, tak widać z daleka menela. Dodam, że na wsiach jest to samo. Jeśli jest sklep chociażby z piwem, to stoją pod nim opoje i chleją. Mława nie jest wyjątkowa pod tym względem.
Przydałaby się większa dbałość, ze strony władz miejskich, o zapewnienie młodym ludziom godziwego wypoczynku, rozrywki np. zimą lodowisko, latem może jakieś odkryte kąpielisko, żeby młodzi nie szukali ratunku dla siebie w piwku.

Mlawianka.
Mlawianka.
3 lata temu
Reply to  Prezes miasta

Zgadzam sie.

dziadek z bliska
dziadek z bliska
3 lata temu
Reply to  Prezes miasta

Prezes trzeba mieć naprawdę naćpane we łbie, i być osobą nie spełną rozumu aby pisać takie bzdury, że w Mławie jest taki problem, z tą patologią, może i jest ale od czego są służby miejskie, TAKIE JAK STRAŻ MIEJSKA I POLICJA, TYLKO DLACZEGO W INNYCH MIASTACH POTRAFIĄ SOBIE Z TYM PORADZIĆ A W MŁAWIE–jest to stały problem, + koszty, którymi zawsze się tłumaczą władze miasta—-a tłumaczą się dlatego że po prostu, nie chcą a może nie potrafią zorganizować porządnej imprezy, jeśli nie potrafią to zatrudnia się agencję która da sobie z tymi problemami radę—no tak ale za to trzeba płacić. W całym Kraju, w setkach miast organizowane są imprezy z okazji POWITANIA NOWEGO ROKU–tylko w Mławie jest to problemem. Jest w ogóle przykro o tym czytać Panie Prezesie—ale to wszystko pokazuje nam mieszkańcom, że Mława powoli staje się skansenem, gdzie rej wodzi, patologia, żule, pijacy, i naćpana młodzież– i mławscy nowobogaccy, rozbijający się na naszych ulicach, limuzynami za kilkadziesiąt tysięcy złotych, i niestety nikogo to nie interesuje—to nie jest wina tylko tych ludzi, to wina, władz miasta, i jednostek odpowiedzialnych za to aby tak nie było—ale jak cały czas sie przymyka oczy, na te błędy, dlatego że Dyr. MDKu, najlepiej wychodzą imprezy z dzieciakami, i seniorami, na których obowiązkowo, jest BURMISTRZ KOWALEWSKI który nie wiadomo dlaczego obraził się na mławiaków—i pojawia się tylko na imprezach zamkniętych.. ROK 2020–CZAS NA ZMIANY !!!!

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x