Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wsparcie dzieci na oddziałach onkologicznych. Akcja „Wylosuj Anioła” w SP 3


Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w grudniu włączyli się w akcję „Wylosuj Anioła” organizowaną przez Fundację „ Gdy liczy się czas”. Akcja polega na pisaniu kartek mających nieść wsparcie dzieciom leczonych na oddziałach onkologicznych. Kartki od Aniołów ( bo tak określani są nadawcy) mają przywrócić im nadzieję, radość i poczucie bezpieczeństwa. Uczniowie klas I-III wypisali kartki świąteczne i wysłali do dzieci. Równocześnie podczas tej akcji najmłodsze dzieciaki (0-III) wraz z rodzicami przekazały upominki dla dzieci przebywających na leczeniu szpitalnym. Przygotowane, spakowane prezenty wyruszyły w drogę aby sprawić niespodziankę i przyjemność dzieciom. Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy włączyli się w akcję.


źródło i fot.: SP 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x