Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

W Sylwestra urząd miasta pracuje krócej


Wszystkim, którzy chcieliby załatwić jakieś urzędowe sprawy przypominamy, że w Sylwestra (wtorek) 31 grudnia 2019 r. Urząd Miasta Mława będzie pracował do godziny 14:00. Kasy urzędu będą czynne tylko do godziny 12:00.


Wnioski do urzędu można składać także drogą elektroniczną poprzez portal Wrota Mazowsza. Aby zrealizować wybraną usługę przez Internet, wystarczy kliknąć TUTAJ i wybrać interesującą nas sprawę z wyświetlonej listy.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x