Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dlaczego jest Święto Bożego Narodzenia ? – Jasełka w SP 3


Święta Bożego Narodzenia to niezwykły czas niosący ze sobą wiele radości oraz refleksji dotyczących minionego okresu. W tę wyjątkową atmosferę wprowadzili rodziców, dziadków i nauczycieli – uczniowie  SP 3 w przygotowanych jasełkach. Wszystkim widzom życzyli uczucia radości, miłości, szczęścia oraz obfitości łask od nowo narodzonego Dziecięcia, a także nadziei, bez której nie da się żyć.


źródło i fot: SP 3 Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x