Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zapraszamy na koncert świąteczny w Radzanowie


Przeżyjmy wspólnie ten świąteczno-noworoczny czas przy dźwiękach muzyki. Organizatorzy serdecznie zapraszają 29 grudnia na godzinę 19:00 do parafialnego kościoła w Radzanowie na świąteczny koncert. Wystąpią w nim miejscowi soliści i szkolna młodzież oraz reprezentacja GOK w Radzanowie. Zwieńczeniem koncertu będzie występ Pawła i Marty Stawińskich.
Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku, promującego dane artystyczne wydarzenie, dostępnego po kliknięciu na link 

ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


 

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x